2016. december 13., kedd

MOL150: Csíkszereda - UTE 1:3

Sport Club Csíkszereda - UTE 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)  -  Eseménynapló

Csíkszereda, 1000 néző, vezette: Máthé I., Sikó Sz., Péter V., Deák G.

Sport Club Csíkszereda: Onodi - Wood, János, Valchar, Molnár Zs., Kána - Korenko, Papp Sz., Péter R., Antal Zs., Farkas T. - Campbell, Gecse (1), Antal N., Moldován 1, Bíró T. (1) - Bors, Salló, Egyed R., Molnár Z., Rokaly. Edző: Gudas Leo, Hozó Levente

UTE: Sila - Gröschl, Hegyi Á. 1, Dósa, Dömötör,Tóth G. - Kiss D., Huba (1), Benk (1), Nemes 1, Frolik - Nagy N., Kovács A., Csanyi 1, Hebar (1), Ropret (1) - Pápa, Virág T. Edző: Szilassy Zoltán, Baróti Zsolt

36:59 - 0:1 Csanyi (Hebar, Huba) - 2ee
48:57 - 0:2 Nemes (Benk, Ropret)
58:01 - 1:2 Moldován (Gecse, Bíró T.)
59:52 - 1:3 Hegyi Á. - üres kapu

(Mobil eszközökön a Youtube lejátszás javasolt!)

Kiállítás: 12 perc ill. 14 perc
Lövések: 24 ill. 37 (7:9, 8:18, 9:10)

Az Újpest csapatában újra játszhatott Nagy N. és Ropret, viszont nem tudott jégre lépni Sikorcin.

Gólnélküli első húszperc után a második harmad a szabálytalanságok jegyében telt, mindkét csapatból szórták ki a játékosokat a bírók. A 32. percben Sila büntetőt hárított, majd a 37. perc végén Csanyi révén, kettős emberelőnyből megszereztük a vezetést (0:1).
A 49. percben Nemes találatával a már két góllal vezetett az Újpest. Az 58. percben Moldován találata izgalmat hozott a jégre, de Hegyi üreskapus gólja mindent eldöntött, 1:3.