2017. március 27., hétfő

U-18 bronzmérkőzés 3: UTE-Csíkszereda 3:2 - 2:1

Az idény utolsó mérkőzései következnek a héten: Az UTE U-18-as csapata mérkőzik a bajnokság harmadik helyéért a Csíkszereda csapatával. A három győzelemig tartó összecsapáson 1:1 az álláa, az első meccset az UTE nyerte 2:1-re, a másodikat a fiatalabb korosztályával kiálló lilákkal szemben - az EBJL döntő sorozata még tartott - a Csíkszereda nyert 8:2-re. A korosztály bajnoka megvan, a Fehérvár a MAC ellen győzött három meccsen.

Módosítva: 2017.03.27.20:38
(2017.03.27) U18 144:
UTE - ISK-Csíkszereda 3:2 hu. (0:0, 0:1, 2:1, 1:0) 2:1   -  Eseménynapló

Újpesti Jégcsarnok, 75 néző, vezette: Mayer G., Pálkövi Zs., Mizsák P., Soós D.

UTE: Márkus - Horváth O. (1), Blazsej, Kovács S. (1), Horváth Á., Kemény - Egyedi Zs., Pokornyi, Szalma, Barta D., Páterka 1 - Szabó Zs., Molnár A., Gálos, Selmeczi 1, Zsigmond - Ambrus-Dobai, Pápa, Gáspár (1), Paluska 1. Edző: Virág Csaba, Szuchánszki Dávid

ISK-Csíkszereda: Bálint A. - Márk (1), Szabó Zs., Részegh 1, Dosa, Casaneanu 1 - Boldizsár, Tamirjan, Ilyés, Vizi, Gecse (1) - Vizoli, Ferencz, Ivácson, Borsos, Lázár - Magyar, Todor. Edző: Gál Sándor

27:25 - 0:1 Részegh (Gecse, Márk)
45:51 - 1:1 Páterka (Kovács S.)
55:12 - 1:2 Casaneanu
59:59 - 2:2 Paluska (Horváth O.)
65:30 - 3:2 Selmeczi (Gáspár)

Kiállítás: 8 perc ill. 4 perc
Lövések: 29 ill. 26 (6:10, 9:8, 11:5, 3:3)

Hatalmas küzdelemben, hosszabbításban egy távoli lövéssel sikerült fordítani a Csíkszereda ellen, az összesített állás: 2:1 ide. Kedd este egy újabb győzelemmel meglehet az U18-as csapat bajnoki bronzérme.