2019. március 22., péntek

EL301, ERSTE Liga elődöntő 6: CSI-UTE 5:4 hu.

(2019.03.22) EL 301:
Sport Club Csíkszereda - UTE 5:4 hu. (1:2, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0)   -  eseménynapló

Csíkszereda (ROU), 1950 néző, vezette: Druga N., Bachurik J., Bandi Cs., Csomortani Zs.

Sport Club Csíkszereda : Lundström - Papp Sz. (1), Belov (1), Taratukhin 1(1), Krasnoslobodtsev 1(1), Anisin (1) - Salló, Gecse 1, Valchar 1(1), Rokaly Sz., Részegh (1) - Flinta, Farkas T., Fodor Cs., Becze T. 1, Bíró T. - Györfy, Casaneanu, Horváth L., Rokaly N. Edző: Hozó Levente

UTE: Duschek - Huba 1, Kovács A., Nemes B., Csanyi (1), Ropret 1 - Pokornyi, Kiss-Rusk J. (1), Brine, Vincze P. (1), Kocsis 1 - Nagy N., Kiss Ph., Benk (1), Stefishen, Hebar 1(1) - Szalma, Kovács S. Edző: Szilassy Zoltán, Baróti Zsolt

09:44 - 0:1 Hebar (Vincze P.) - ee
10:08 - 1:1 Gecse (Valchar)
19:55 - 1:2 Ropret (Csanyi) - ee
23:11 - 1:3 Huba (Hebar, Benk) - ee
31:13 - 2:3 Krasnoslobodtsev (Taratukhin, Belov)
39:59 - 3:3 Valchar (Papp Sz., Részegh)
46:47 - 4:3 Taratukhin (Anisin, Krasnoslobodtsev) - ee
47:08 - 4:4 Kocsis (Kiss-Rusk J.)
84:47 - 5:4 Becze T.

Kiállítás: 8 perc ill. 10 perc
Lövések: 53:38 (11:13, 14:7, 10:7, 16:8, 2:3)

Biztosan sokan izgultunk a netet, az online jegyzőkönyvet figyelve. Hebar, 0:1. Gecse egyenlít, de Ropret 5 másodperccel a harmad vége előtt gólt lőtt, majd a 24. percben Huba is betalál, 1:3. Az eddigi újpesti gólok emberelőnyben születtek. (Éljenek a bírók!?) Akkor meglesz ma a csoda? Változik a vasárnapi programunk? Változzon!
A 32.percben Krasznoszlobodcev lőtt gólt. Sajnos, ő remek játékos. Jövőre hozzuk Újpestre! 36.  perc – Huba ki. Huba vissza. 39:59, Valchar gól, 3:3. Nem tudott volna egy másodpercet késni?
III. harmad: Huba ki, Taratukhin gól, 4:3, de Kocsis 21 másodperc alatt, a 48. perc elején egyenlít, 4:4. Miért nem látjuk a meccset? Látatlanban izgulni, mit is ír a net… Gáz. Vagy inkább Modern idők!
A 60 perc nem elég a jégen, hosszabbítás következik. Akkor még izguljunk egy kicsit! Mert már csak egy gól lesz, tehát 5:4 vagy 4:5.
Hosszabbítás, sokáig semmi. 72. perc, Nemes ki. Aztán megint semmi. A 80. perc is beindul. Hogyan bírhatják a játékosok? Mert várni, figyelni, lesni a képernyőt nagyon fárasztó. Lehet, hogy az 5 eurót a pénzes közvetítésért ki kellett volna fizetni? Az ötödik harmadról semmi. De igen, Becze, 5:4,  85. perc.
Vasárnap nem találkozunk. Majd augusztusban…
Sziasztok: Laszip Sándor