UTE: Sági M. - Jarvinen (1), Kiss Ph. 1, Benk (1), Henttonen, Just - Kmec, Balázsi (2), Kovács A. (1), Shirley (1), Kiss P. 1 - Tornyai, Kiss D., Nemes B. 1, Németh A., Madácsi 1(1) - Laskawy, Balogh B., Lászlóffy. Edző: Virág Csaba, Baróti Zsolt

34:53 - 4:2 Kiss P. (Kovács A., Shirley)
44:34 - 4:4 Madácsi (Benk, Jarvinen) - ee
56:55 - 5:4 Révész (Molnár D., Sági M.) - ee

Kiállítás: 4 perc ill. 8 perc
Lövések: 37:49 (16:11, 15:22, 6:16)

Nem láttam a mérkőzést sem a helyszínen, sem a neten. Különleges összecsapás lehetett, és lám, még négygólos hátrányból is fel lehet állni. A győzelem még sem jött össze, kezdünk leszakadni a középmezőnytől.
Vasárnap a focisták mennek Debrecenbe. Legalább nekik legyen sikerük!
(13:45 - DVSC-Újpest)

György József: ”Egész mérkőzésen hullámzó volt a teljesítményünk. Az első harmadban két támadó harmadbeli buli után sikerült két gólt szerezni, utána Izackynak volt egy kiugrása, amiből tudtuk növelni az előnyünket. A második harmadban arra kértem a srácokat, hogy tartsuk az eredményt. A negyedik gól után sajnos vége lett a rövid cseréknek, vége lett a csapatjátéknak, mindenki akarta lőni az ötödiket. Az első gól után éreztem a nyomást, időt is kértem és jeleztem, hogy nem ez az a játék, ami kell. Az első gól volt az a momentum, amikor éreztem, hogy elindult a lavina. Ez után egyenlítettek, ekkor már hiába próbáltam rendezni a sorokat. A harmadik harmadot a szívvel nyertük meg. Nem szabad elfelejteni, hogy mi egy erdélyi túrán vagyunk túl, ami nagyon sokat kivett a srácokból, ez érezhető is volt, a harmadik harmadban nem sok erő maradt a srácokban.”

Virág Csaba: ”Így, ahogy mi kezdtük a mérkőzést, nem lehet. 4-0 után karaktert mutattunk, egy csapatként álltunk fel a rossz kezdésből. Szépen faragtunk le a hátrányunkból. Közel voltunk, hogy megnyerjük a mérkőzést, úgy gondolom, hogy győzelmet nem érdemeltünk volna, de vereséget sem. Sajnálom, hogy még hosszabbításra sem sikerült menteni a találkozót. A vereség ellenére amiket csináltunk, abban voltak jó dolgok.”  (jkb.hu)