JKH GKS Jastrzebie - UTE 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)   -  eseménynapló

JKH GKS Jastrzebie: Marek - Jass, Jabornik 1, Sawicki (1), Kasperlik (1), Urbanowicz 1(1) - Radzienciak, Matusik, Pas (1), Wrobel 1(1), Nalewajka 1 - Michalowski, Giminski, Soltys, Pelaczyk, Jarosz - Chorazyczewski, Misterkiewicz, Kulas (1), Plachetka, Bryk

UTE: Duschek - Varga A., Carlson, Nemes B., Benk, DiDiomete - Kiss-Rusk J., Pokornyi, Brown, Odnoga, Pance - Nagy N., Horváth A., Kovács S., Milushkin, Csamangó - Kovács A., Henderson, Emelianov, Horváth Á., Banga

03:00 - 1:0 Jabornik (Urbanowicz) - 2ee
09:11 - 2:0 Urbanowicz (Kasperlik, Sawicki)
11:40 - 3:0 Nalewajka (Wrobel, Pas)
58:09 - 4:0 Wrobel (Kulas) - eh

Kiállítás: 12 perc ill. 28 perc + 10 perc fegyelmi (Carlson) + végleges fegyelmi (Carlson) + 10 perc fegyelmi (Brown)
Lövések: 32:21 (11:8, 9:6, 12:7)

Az Újpestben néhány fiatal is bekerült a kezdőbe, akiket eddig nem ismertünk.
A lengyelek hamar lerendezték a meccset - 12. perc, 3:0. Ezután hobbihoki alakult ki: próbálkozott mindkét fél, de nem szakadt meg senki sem a gólért. Nem is kellett.
Érdekesség, hogy a második harmad elején Cody Carlson 34 perc büntetést harcolt ki és hamarabb mehetett fürdeni - pedig a busza nem indult korábban... Azért a meccs vége előtt egy bunyó után összejött a negyedik gól, az emberhátrányban lévő hazaiak megugrottak, idétlen - vagy bravúros mozdulattal - Wrobel bepöckölte a korongot a vendégkapuba, 4:0.
Nem vesztett semmit, aki nem látta a találkozót - persze, itt most pótolhatja!

Drukkolunk a lengyel csapatnak, legyenek a Visegrád Kupa (lengyelül: Puchar Wyszehradzki) győztesei - és így az Újpest az ötödik.(?)

A mieink pénteken és vasárnap javíthatnak - javítsanak!